Volledige of gedeeltelijke vrijstelling van betaling van het inschrijvingsgeld
Kom je in aanmerking voor een volledige of gedeeltelijke vrijstelling van betaling van het inschrijvingsgeld? Kijk dit even na op de website van de Vlaamse Overheid.
Opleidingscheques
Deze module kan betaald worden met opleidingscheques. Op de website van de VDAB vind je volgende informatie:
Wie komt er in aanmerking voor opleidingscheques
Hoe bestel je opleidingscheques
Voorwaarden
Educatief verlof
Voor deze module kan je educatief verlof aanvragen. Op de website Werk.be van de Vlaamse overheid vind je alle informatie betreffende het aanvragen van educatief verlof.
Evaluatie
In deze module worden er geen examens, toetsen of evaluaties afgenomen. De cursist maakt onder begeleiding van de docent een portfolio van werkstukken. Deze werkstukken worden beoordeeld aan de hand van de leerplandoelstellingen van het leerplan.
Leerplan
CVO 3 Hofsteden werkt enkel met de leerplannen goedgekeurd en erkent door de Vlaamse overheid. Je vindt het leerplan DTP-operator hier.